logo


“Angielski i Zabawa”

WITAMY!

Od 15 lat specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży od 2 do 16 roku życia. Prowadzimy kursy metodą Hello Polly English & Play od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 20.00 w Szkole Języka Angielskiego w Warszawie przy ul. Bajana 35. Współpracujemy z przedszkolami oraz szkołami na terenie Bielan, Bemowa i Łomianek.

Nauka angielskiego z papugą Polly - podróżniczką i miłośniczką przygód, to frajda dla Twojego dziecka! Domowa atmosfera i kameralne grupy sprawiają, że zarówno dzieci, jak i młodzież czują się na naszych lekcjach swobodnie, co sprzyja nauce i rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych. Zadzwoń i ustal termin, aby przyjść na bezpłatną lekcję i przekonać się jak uczymy!
PARALLAX EFFECT

Create memorable pages with smooth parallax effects that everyone loves. Also, use our lightweight content slider offering you smooth and great-looking animations.

WOOCOMMERCE

Build a front page for your WooCommerce store in a matter of minutes. The neat and clean presentation will help your sales and make your store accessible to everyone.

CUSTOM CONTENT BLOCKS

Showcase your team, products, clients, about info, testimonials, latest posts from the blog, contact form, additional calls to action. Everything translation ready.

GO PRO FOR MORE FEATURES

Get new content blocks: pricing table, Google Maps, and more. Change the sections order, display each block exactly where you need it, customize the blocks with whatever colors you wish.

 

O NAS

Dowiedz się więcej o naszej szkole
Nauka to dla dzieci zabawa, pasjonująca gra w odkrywanie świata.

Szkoły Językowa Hello Polly English & Play mieści się na warszawskich Bielanach na pograniczu Bemowa. To komfortowa, nowocześnie urządzona i wyposażona placówka, w której pracują doświadczeni, wysoko wykwalifikowani nauczyciele, pełni entuzjazmu do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dyrektorem metodycznym i założycielem Hello Polly English & Play jest dydaktyk nauczania języków obcych, anglistka, autorka książeczki “Mr. Clown loves English” oraz piosenek do nauki metodą Hello Polly – Paulina Długosz. Stworzyła wyspecjalizowany zespół lektorów, prekursorów pracy z małymi dziećmi, który z powodzeniem działa na warszawskich Bielanach i Bemowie od 2001 roku.

 • zajęcia w małych 4-8 osobowych grupach

  komfortowe warunki

 • wykwalifikowana kadra lektorów

  stały nadzór metodyka

 • edukacja na najwyższym poziomie

  nauka połączona z zabawą

 • skuteczność poparta licznymi sukcesami naszych uczniów

  bezpłatna lekcja pokazowa

Nasze motto: “English & Play” – “Angielski i Zabawa”

 • Maluchy uczą się mowy ojczystej szybko i łatwo. Tymczasem ich potencjał w nauce języka obcego wciąż pozostaje niedoceniany przez dorosłych. Metoda Hello Polly opiera się na założeniu, że małe dziecko to „obywatel świata”, który bez wysiłku poznaje każdy język. Od 2001 uczymy mówić najmłodsze dzieci, skutecznie, w naturalny dla nich sposób – odkrywamy angielski poprzez zabawę, muzykę i ruch.
 • Również w pracy ze starszymi dziećmi metodą Hello Polly odzwierciedlamy naturalny proces nauki języka, dlatego najpierw uczymy rozumienia poleceń i kontekstu lekcji, potem wypowiadania pojedyńczych słów, a wreszcie zdań. Kolejnym etapem jest nauka czytania i pisania. Ułatwiamy ją poprzez prowadzenie The Polly Club – specjalnego systemu zajęć dodatkowych prowadzonego w formie warsztatów.
 • Wspomagamy dzieci w nauce szkolnej, przygotowujemy do egzaminów.

Aktualności

Skontaktuj się z nami