BIOGRAFIA

Jeśli nazwisko Malewicz wydaje Ci się znajome, to prawdopodobnie masz rację. Zagubiony we własnej post-Rosyjskiej historii, emigracjach przodków i ogólnym galimatiasie, Michał Malewicz przez większość życia mocno nieświadomie rysował kwadraty. Założenie było jednak nieco inne, gdyż wywołanie rewolucji w sztuce prostotą formy straciło sens dzięki panom Duchamp, Pollock, czy Rothko.

POBIERZ PIERWSZĄ EP ZA DARMO!

Przed nadejściem kompletnie własnych światów Malewicz stworzył grupę artystyczną illusion of sense, która może pochwalić się wystawami w całym kraju oraz samodzielnie wydanym tomikiem poezji. Grupa w szczytowym momencie zrzeszała ponad sto osób.

W 2007 wraz z Olgą Tokarczuk trafił do międzynarodowej antologii poezji "In Our Own Words". Publikował w Akancie, Zabudowie Trawnika, Wywrotce, na iOS. Czytał swoje teksty m.in. w nieistniejącym już Radiu BIS. Występował na pierwszej Eufonii w Le Madame.

Do pierwszej płyty projektu dust|box - "first sleep", powstał film, który współtworzył oraz wyreżyserował. Zapoczątkowało to jego pasję do tworzenia światów pełnych, wykraczających poza twórczość muzyczną, ilustrowanych i opartych na szerszym koncepcie.

Płyta "Niepokój z kuchnią" to kompletnie nowe wyzwania, najbardziej szczere i prawdziwe myśli, wizje, wizualizacje. Wszystko to ze wsparciem inspirujących osób, z którymi skrzyżował swoje ścieżki. Płyta zawiera dziesięć utworów i trwa nieco ponad 40 minut.

DŹWIĘKI


OSOBY

Michał Malewicz
Muzyka, Słowa, Koncept, Produkcja, Mix
---
Jack Horrid
Gitara basowa
---
Gościnnie
Unsung, Krzysztof Unrug, Lu-Li, g0at, Qshf, Fernando Cardone
© 2011/2012 hype4 / malewicz / circles rec
projekt i wykonanie Hype4 - responsywne strony internetowe