KREACJA

JESTEŚMY KREATYWNI I JESTEŚMY Z TEGO DUMNI

Pomyśl o nas jak o firmie, którą zatrudniasz gdy masz projekt i budżet, ale brak pomysłu na to, jak go zrealizować. Pomożemy przemyśleć slogany reklamowe (lata doświadczenia w copywritingu), lub zaplanować za Ciebie całą kampanię w internecie.

HYPE4 jako nieformalne (wtedy jeszcze pod inną nazwą) studio projektowe powstało już w 1999 roku. Możemy więc śmiało powiedzieć, że projektowanie stron internetowych nie jest nam obce. Zaczęliśmy w USA, ale wykonywaliśmy także projekty w hiszpani, niemczech i wielkiej brytanii. Ostatecznie wróciliśmy jednak do Polski, gdyż jest to obecnie jeden z najprężniej rozwijających się rynków nowych technologii. Wierzymy, że z naszym doświadczeniem będziemy w stanie podnieść jakość krajowych projektów internetowych.

Podejście firmy można ocenić także po ilości własnych projektów, którymi się zajmuje. Wraz z 3ME stworzyliśmy portal o sztuce i poezji (illusion of sense) który bezpłatnie moderowaliśmy przez prawie 10 lat. Wszystko to z pasji do sztuki, tworzenia i kreatywności.

KREATYWNE KAMPANIE

Piszemy także popularnego bloga o designie więc na bieżąco jesteśmy zarówno z nowymi technologiami, jak i trendami w projektowaniu, produkcji i kreacji. Tworzymy makiety User Experience, szablony, ikony - wszystko to dlatego, że kochamy projektowanie i nowe, oryginalne pomysły.

Need a quote? Get in touch with us via email: hello@hype4.com